ЦІНИ НА РЕСТАВРАЦІЮ ВАНН


Вибрати регіон

Виберіть свою область

Замовити дзвінок

Ми зателефонуємо Вам

Задати питання

Безкоштовна консультація

язык сайта / мова сайту

Вартість реставрації ванн

Реставрація ванн – ціни без зубів, не кусаються.

Ціни вказані у гривні і дійсні на

Виберіть свій регіон

Щоб довідатися про ціни в своєму регіоні виберіть потрібний регіон і, при необхідності , натисніть на посилання “докладніше”.

Чому ціни в різних регіонах відрізняються?

На ціну впливають різні фактори. Головним чином, ціну формує конкуренція. Зазвичай в кожному регіоні з роками встановилася своя, середня ціна на реставрацію ванни. Часом вона надмірно завищена, а часом навпаки – занижена. На ціну впливає професіоналізм майстрів і їх підхід до роботи: як правило, чим нижча якість роботи, тим дешевше її вартість. Тому, деякі майстри і фірми або знижують ціну, або підвищують, а це в свою чергу, формує середню ціну на реставрацію ванни у всьому регіоні. Крім того, вартість реставрації ванни залежить від вартості матеріалу, яким працює майстер. Існують і інші, нерідко, штучні, причини.

Як штучно піднімається ціна на реставрацію ванни?

На жаль, деякі майстри і фірми по реставрації ванн обманюють клієнтів, обіцяючи виконати реставрацію ванни яким-небудь понад особливим матеріалом. До таких матеріалів, наприклад, відноситься так званий, “німецький” Fiber Glass. Даного матеріалу не існує в природі. Він вигаданий для того, щоб штучно підвищити вартість реставрації ванни. В його основі звичайний матеріал, найчастіше Стакріл Эколор або подібний.
Щоб не стати жертвою таких махінацій, досить пошукати в Інтернеті виробника даного матеріалу, зокрема його офіційний сайт. Якщо його не існує, то варто зробити висновок.

Читайте також:

Скол на ванні, чим і як усунути?

Усунення наскрізних дірок у ванні

Обережно! Халтура

Розкажи про нас друзям