Про нас


Вибрати регіон

Виберіть свою область

Замовити дзвінок

Ми зателефонуємо Вам

Задати питання

Безкоштовна консультація

Мова сайту / мова сайту

Власник X-Ванна

(099) 569-88-07 – Vodafone

(067) 683-30-36 – Київстар

x@x-vanna.com.ua

Мене звати Андрій Сидоренко. Як власник даного сайту і керівник команди X-Ванна, хочу в кількох словах розповісти про нас.

Історія

Займатися реставрацією ванн я почав у 2007 році за рекомендацією свого товариша. Він і навчив мене професійно виконувати дану процедуру. Так як я живу в невеликому місті, (Куп’янськ, Харківська обл) через деякий час активної роботи, як і передбачалося, потік замовлень значно скоротився. Потрібно було розширюватися, щоб в один прекрасний день не залишитися без роботи зовсім. Було прийнято рішення про створення сайту, щоб працювати по всій Україні. Спочатку це був сайт xvanna.ru. Однак після подій 2014 року був створений сайт в українській доменній зоні – x-vanna.com.ua. Саме тоді виникла ідея зробити назву x-vanna свого роду брендом, або іншими словами, маркою. По мірі реалізації даного проекту стало очевидно, що самому не впоратися. Потрібні помічники. Першим з них стала оператор-консультант – Наталія Москаленко. Через рік до неї приєднався Ігор Сидоренко. А пізніше і Ганна Ахтирська

Принцип роботи

Прийнявши рішення працювати по всій Україні, я розумів, що не зможу працювати у всіх містах сам. Тому ми шукали співробітників – майстрів, які професійно, і головне, за технологією робили реставрацію ванн. При необхідності ми давали їм додаткове навчання чи консультацію. За два роки, з 2014 по 2016 було налагоджено співпрацю з десятками майстрів у всіх регіонах України. Протягом цих двох років, принцип нашої роботи полягав у тому, щоб допомагати клієнту і майстру знаходити один одного.

Команда X-Ванна

Анна, Наталья, Игорь

Хоча дана схема роботи передбачала посередництво, це ні в якому разі не означало, що клієнт повинен був переплачувати. За надану послугу, по суті рекламу, нам платили майстри, а не клієнти.
На сьогоднішній день схема роботи змінилася і стала автоматизованою. Посередником між клієнтом і майстром або фірмою з реставрації ванн служить виключно сайт. Всі дзвінки і заявки з нашого сайту надходять без нашої участі, безпосередньо, майстрам і фірмам, які працюють у різних регіонах України.

Гарантії

Існує досить багато приватних майстрів і фірм з реставрації ванн. Безумовно, серед них є шахраї і аферисти, а також просто самоучки без необхідних навичок. Зробити безпомилковий вибір не просто. Однак, замовляючи реставрацію ванни з нашого сайту, ви можете бути впевнені, що вас не обдурять. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними майстрами, які працюють якісними матеріалами від виробників, не порушуючи технології процесу.
Зрозуміло, вам теж слід бути пильними, адже навіть найкращий майстер може допускати помилки або просто, як кажуть, зіпсуватися. Перевіряйте якість виконаної роботи, перш ніж її оплачувати. Переконайтеся, що майстер залишив необхідні документи – гарантійний талон з контактами та акт виконаних робіт.

Наше завдання

Наше завдання — зробити послугу Реставрація ванн максимально доступною і популярною у всіх регіонах України. Для цього ми працюємо над тим, щоб постійно розширювати свій досвід в цій сфері і допомагати в цьому майстрам, які з нами співпрацюють.
При якісному виконанні роботи, реставрація ванни буде цілком гідною альтернативою покупці нової ванни. Тому ми прагнемо до того, щоб реставрація ванн мала тільки позитивні відгуки клієнтів і її замовляли з упевненістю, а не обережністю.

Якщо у вас є питання або побажання, пов’язані з роботою сайту, дзвоніть мені на номери: +38 (099) 569-88-07; +38 (067) 683-30-36.
Або пишіть, використовуючи форму зворотного зв’язку, нижче “Ваше зауваження”.

Зручність сайту Дуже поганоПоганоСередньоДобреДуже добре
Оцінок - 3. Середня: 5,00 з 5
Поставте свою оцінку

Loading... Ваше зауваження
Розкажи про нас друзям