НАЛИВНИЙ АКРИЛ FIBERGLASS – НІМЕЦЬ ЧИ ПРИВИД?


мова сайту / мова сайту

До нас часто звертаються клієнти, які хочуть замовити реставрацію ванни наливним акрилом німецького виробництва FiberGlass (Фіберглас). Якщо ви з їх числа, ми готові задовольнити ваше прохання. Але перш, дозвольте розповісти історію цього «німця».

Наливний акрил FiberGlass – день народження німця

Історія появи наливного акрилу Фіберглас починається приблизно в кінці 2013 – початку 2014 року. Саме тоді багато українців-патріотів стали відмовлятися від покупки російських товарів, за відомої всім, сумної причини. У той час на ринку України був тільки російський матеріал для реставрації ванн наливним методом. Це спонукало багатьох відмовлятися від даної послуги взагалі. Спритні майстри швидко знайшли вихід і запропонували клієнту німецький акрил для ванн FiberGlass. Реставрація ванн цим акрилом була затребувана як гарячі пиріжки в обід на ринку.

Наливний акрил FiberGlass

Наливний акрил FiberGlass

Де закуповувався FiberGlass? По сьогоднішній день не існує компанії, яка виробляє або експортує цей акрил. Сумлінні майстра і компанії по реставрації ванн, відкрито говорили про це клієнтам. Тим не менш, навмисно чи ні, але піддашись хвилі патріотизму клієнти ігнорували цей факт і з задоволенням проковтували цю пігулку під назвою FiberGlass.

Як правило, у відра з наклейкою, нібито фірми FibrGlass, наливався акрил російського походження. Це також міг бути не сертифікований акрил українського виробництва, який не відрізняється досить високою якістю. Пізніше почали використовувати відра не з наклейкою, а з нанесеним зображенням, що додало йому, більш фабричну зовнішність і збільшило фактор довіри клієнтів. Навіть деякі майстри реставрації ванн повірили в цього «німця».

Наливний акрил FiberGlass – ціна

Так як Фіберглас – це, насправді, російський матеріал, то і його закупівельна ціна відповідна. Однак, ціна на реставрацію ванн цим акрилом, як правило, на дві – три сотні гривень вище. І не дивно. Хочеш «німецьку якість» – плати більше. Звичайно, останнім часом ціна у деяких виконавців послуги була знижена. Очевидно, це пояснюється зниженням попиту на реставрацію цим акрилом, що стало можливим завдяки широкому розголосу даної проблеми.

Фіберглас – німець чи привид?

Підводячи підсумок вищесказаного, хочемо підкреслити, що німецький наливний акрил для ванн FiberGlass – це, насправді, неіснуючий в природі привид. Це, свого роду, ВАЗ з написом Мерседес і відповідним значком. Більше того, в Україні не було, і немає наливного акрилу для ванн виробництва Німеччини. Всі популярні матеріали, якї використовуються для наливної ванни, російського виробництва, виготовлені, за словами виробників з німецької сировини. Можливо, в найближчому майбутньому з’явиться наливний акрил українського виробництва, який стане гідним конкурентом російським матеріалам. Сподіваємося, він буде відмінної якості і за адекватною ціною. А поки що, «маєм те, ЧТО маєм».

Правда про Фіберглас

“Німецький” автомобіль ВАЗ

Реставрація ванн наливним акрилом FiberGlass

Якщо після прочитання цієї статті ви, з якоїсь причини, і далі налаштовані замовити реставрацію ванни наливним акрилом FiberGlass, ми, як було згадано на початку статті, готові задовольнити ваше прохання. Якість реставрації ванн в першу чергу залежить від дотримання технології процесу, а не марки акрилу. Тому, практично, будь-яким з доступних в Україні марок наливного акрилу можна виконати якісну реставрацію ванни. Це відноситься і до Фіберглас, який, як було сказано вище, є одним з російських матеріалів.

FiberGlass – можна купити в Україні?

На запит «FiberGlass купити в Україні» ви не отримаєте від Google нічого зрозумілого. В Україні, як втім і ніде взагалі, ви не знайдете офіційний сайт, дилера, виробника, оптового продавця та інших офіційних представників наливного акрилу FiberGlass.

Якщо ж ви все ще сумніваєтеся, ми пропонуємо вам відшукати справжнього німця-виробника даного «привида». Ми щедро вас віддячимо, і з радістю закупимо цей акрил. А вам відреставруємо ванну цим акрилом за закупівельною ціною.

Можливо вам буде цікаво наступне:

ФАРБУВАННЯ ВАННИ І РЕСТАВРАЦІЯ – ЧИ Є РІЗНИЦЯ?

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН СТАКРИЛОМ – ЦЕ ЯК?

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН В КИЄВІ

Розкажи про нас друзям