РЕСТАВРАЦІЯ ВАННИ МЕТОДОМ ЕМАЛЮВАННЯ


язык сайта / мова сайту

ПРО МЕТОД ЕМАЛЮВАННЯ ВАНН

Метод “Емалювання” є бюджетним і підійде для тих, хто бажає тимчасово освіжити ванну

КОРОТКО ПРО МЕТОД

 • Час роботи: 3-5 годин
 • Гарантія: 1 рік
 • Товщина покриття: до 1-2 мм
 • Висихання: 24 години
 • Покриття тримається: до 8 років

ПЛЮСИ

 • Низька вартість.
 • Вибір кольору.

МІНУСИ

 • Тонкий шар покриття.
 • Різкий запах емалі.
 • Невеликий термін служби.
 • Не підійде для акрилових ванн.

Клікніть на фото, щоб збільшити

Емалювання ванни пензлем

Емалювання ванни валиком

Емалювання ванни пульверизатором

Стандартно, фарбування ванни методом “Емалювання” виконується в два шари на стінках і три на дні. У зв’язку з індивідуальним підходом деяких майстрів, стандартний процес “Емалювання” може незначно відрізнятися. Як правило, “Емалювання” виконується малярським пензлем. Деякі майстри працюють валиком. Є навіть ті, хто наносе емаль на ванну пульверизатором. Такий метод часто застосовується і за кордоном, хоча більше нагадує фарбування автомобіля. Так чи інакше, але майстер дає гарантію на роботу, зазвичай рік, і усну гарантію на термін служби нової емалі, зазвичай до 8 років. Тому, якщо ванна після реставрації радує Ваше око, і прослужить обіцяні кілька років, то вже не має значення яким способом майстер завдав емаль. Більшість наших майстрів працюють пензлем. Відомі випадки, коли після емалювання ванна прослужила до десяти років і більше!
На відміну від поширеного сьогодні методом “Наливна ванна” – “Емалювання” є бюджетним методом. Його ціна і строк служби майже вдвічі менше. Однак, зовні, після реставрації ванни, “Емалювання” рідко відрізняється від “Наливної ванни”, звичайно, за умови, якщо її зробив професіонал.

Хто замовляє емалювання?

Найчастіше “Емалювання” замовляють квартиронаймачі або ті, хто здає квартири. Заклади, наприклад, готелі. Продавці квартир. А так само пенсіонери, жартуючи при цьому: на моє життя вистачить.

Емалювання відходить у минуле?

На сьогоднішній день – “Емалювання” поступово відходить у минуле, і майстри дедалі частіше відмовляються від цього методу. Одна з основних причин полягає в тому, що даний метод більш трудомісткий на відміну від “Наливної ванни”. З-за великого навантаження на спину, яке створюється при нанесенні емалі на ванну, більшість майстрів довго не витримують.
Тому, якщо Ви вирішили замовити саме “Емалювання”, то для початку варто зв’язатися з нами, щоб уточнити, чи можливо це в тому регіоні, де Ви живете. Перевірити це можна і самостійно. Для цього достатньо перейти на сторінку свого регіону з допомогою навігації по регіонах в кінці цієї статті і подивитися в розділ “Методи реставрації ванн”.

ЕМАЛЬ ДЛЯ ЕМАЛЮВАННЯ

Для Емалювання ванн наші майстри використовують матеріали таких марок:

ЕПОКСІН 51С

Епоксін 51С

Двокомпонентна емаль.
Виготовляється з сировини німецьких фірм «DOW» і «BASF».

РЕАФЛЕКС 50

Реафлекс 50

Двокомпонентна епоксидна фарба.
Виробляється фінською фірмою Tikkurila.

ЕКОЭМАЛЬка

ЕкоЭмалька

Двокомпонентна епоксидна емаль.
Виробляється з сировини фірм Du Pont (США),
Evonik, Byk Chemie (Німеччина).

Ви можете зробити Емалювання своєї ванни самостійно. Для цього Вам знадобиться емаль для емалювання ванн, яку можна купити в нашому інтернет-магазин

Правильний вибір матеріалу – гарантія якості?

Наші клієнти часто цікавляться, яким матеріалом ми працюємо. З цього видно, що поширина думка про те, ніби якість реставрації ванн залежить від вибору матеріалу. Зрозуміло, якість матеріалу грає роль, але далеко не вирішальну. Жоден поважаючий себе майстер не стане працювати матеріалом поганої якості, та ще й давати при цьому гарантію на роботу. Тому, як вже було згадано в розділі “Наливна ванна”, надійність нового покриття залежить, в першу чергу, від якості підготовки основи для фарбування, тобто, поверхні ванни. Поверхня ванни обов’язково повинна бути зачищена механічним способом так, щоб на ній не залишилося заводського глянцю. А якщо реставрація ванни робиться повторно, то в більшості випадків необхідно зчистити весь старий шар емалі, який ще залишився . І хоча це означає, що під час підготовки ванни буде порошно і шумно, тим не менше, тільки після такої підготовки нове покриття буде триматися міцно. У процесі роботи майстер не допустить, щоб пил опинився за межами ванни, а після роботи він залишить ванну максимально чистою і без пилу. Саме тому, як згадано в “Інструкції для клієнта”, з ванної попередньо потрібно все винести.

Існує кілька видів емалей для реставрації ванни методом “Емалювання”, тому не варто дивуватися чи переживати, якщо наш майстер буде виконувати реставрацію Вашої ванни не таким матеріалом, що на фото вище. Тут наведені зразки найбільш часто використовувані майстрами. Але підхід кожного майстра до роботи індивідуальний, тому окремі майстри використовують різні матеріали, в залежності від того, з якими вони звикли працювати. Як правило, ми не надаємо особливої переваги якомусь окремому виробнику.

Рекомендація:

Якість реставрації ванни залежить від правильного вибору майстра або фірми, а не від вибору матеріалу.

Кілька корисних порад про те, як вибрати майстра або фірму для реставрації ванни і не потрапити на обман халтурників і аферистів, дивіться тут.

ВАРТІСТЬ ЕМАЛЮВАННЯ

Ціни вказані в гривнях і актуальні на

Вказана мінімальна вартість
емалювання по Україні

Ванна 1,2 м. – від 750

Ванна 1,5 м. – від 750

Ванна 1,7 м. – від 750

АКЦІЯ -30%

Замовте реставрацію ванни

до кінця цього місяця і
отримайте знижку -30%

на додаткові послуги!

Щоб дізнатися більше точну ціну виберіть свій регіон

Вибрати регіон

Реставрація ванн по всій Україні

Ціни на додаткові послуги
  Повторна реставрація +150 +100 Акція -30%
  Демонтаж старого, акрилового вкладиша +200 +150 Акція -30%
  Підбір, заміна кольору +75 +50 Акція -30%
  Усунення дірок +150 +100 Акція -30%
  Нестандартні ванни, піддони душових кабін Обговорюється
  Усунення сколів, при повній реставрації ванни Безкоштовно Бонус! 
  Ремонт ділянок, сильно пошкоджених корозією (див приклад) +50
  Усунення наскрізних дірок (без повної реставрації ванни) 400
  Демонтаж сифона (слив, перелив) Безкоштовно Бонус!
  Демонтаж сифона старого типу (чавун і т.п.) 100
  Монтаж сифона (слив, перелив) 150
  Консультація майстра Безкоштовно
  Виклик майстра за межі міста Обговорюється з майстром
  Виклик майстра в межах міста Безкоштовно

Чому ціни на реставрацію ванн у деяких фірм і майстрів нижче?

Сказати однозначно і шаблонно по відношенню до всіх не можна. Є різні причини.

 • Для когось це можливість отримати більше клієнтів і в їх діях немає ніякого підступу.
 • Інші використовують неякісний, підроблений і відповідно більш дешевий матеріал. А після не бажають говорити з ошуканими клієнтами.
 • Зустрічаються майстри-самоучки, або майстри, звільнені за п’янку або недобросовісну роботу. Вони опускають ціну і зазвичай працюють без зобов’язань.
 • Деякі майстри і фірми роблять ставку на кількість, а не якість. За рахунок кількості отриманих замовлень вони компенсують втрати на низькій ціні.
 • Причиною занижених цін, як втім і завищених, досить часто буває елементарна жадібність.

ВІДЕО ЕМАЛЮВАННЯ

 

ЗАМОВИТИ ЕМАЛЮВАННЯ

ВІДПРАВИТИ ЗАЯВКУ

Відправте заявку в будь-який час дня і тижня. У робочий час ми зв’яжемося з Вами, обговоримо деталі і відповімо на питання.

МОЖЛИВО ВАМ ЦІКАВО НАСТУПНЕ:

Розкажи про нас друзям